Slide
Przekładnie kierownicze - Autovolante Sklep

Menu

Menu klienta

Szybki kontakt

Masz pytania?

Nie znalazłeś części?

Zadzwoń do nas!

O przekładniach kierowniczych wiemy prawie wszystko
POMOŻEMY

+48 501 637 642
+48 723 637 642
+48 (34) 364 30 31

sklep@autovolante.pl

Masz pytanie?

Najczęstsze pytania
Naszych klientów.

Sprawdź odpowiedzi!

Dostawa

Dostawa w
24h

WYSYŁKA GRATIS!

Image

Marka Autovolante

Autovolante to marka regenerowanych oryginalnych przekładni kierowniczych, której właścicielem jest firma ARGO®. W procesie regeneracji używane są tylko oryginalne podzespoły, dlatego nasze usługi śmiało można określić mianem fabrycznej regeneracji.

Nie zajmujemy się produkcją ani naprawą zamienników przekładni kierowniczych. Uważamy, że tylko oryginalne przekładnie kierownicze spełniają wszelkie potrzebne normy, a przed dopuszczeniem do produkcji przechodzą one surowe testy kontrolne.

Klientami naszej firmy są hurtownie, sklepy motoryzacyjne i warsztaty samochodowe oraz klienci indywidualni. Firma ARGO® jest także jednym z największych dostawców regenerowanych przekładni kierowniczych na rynek Czech i Słowacji.

Dokonując zakupu w naszym sklepie dostajecie Państwo produkty najwyższej jakości, na które udzielamy od 12 do 36 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów.

W procesie produkcyjnym używamy tylko i wyłącznie oryginalnych materiałów i uszczelnień. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i doświadczoną kadrę pracowników, dzięki czemu oferujemy produkt najwyższej jakości, który praktycznie odpowiada cechom nowej oryginalnej przekładni.

W naszej stałej ofercie posiadamy przekładnie kierownicze ze wspomaganiem do wielu marek samochodów, dzięki czemu klient nie musi czekać na zregenerowanie wyjętej części. Klienci od razu otrzymują nową część za zwrotem zużytego rdzenia.

Nasze produkty podzieliliśmy na dwie grupy:

• Przekładnie AUTOVOLANTE – to największa grupa przekładni kierowniczych, wyselekcjonowanych przez naszych specjalistów i poddanych procesowi specjalistycznej regeneracji. Produkty Autovolante słyną z bardzo rygorystycznej selekcji rdzeni. Eliminujemy z rynku zużyte elementy przekładni kierowniczych, nie naprawiamy niebezpiecznego i nie nadającego się do ponownego użytku złomu. Przekładnie kierownicze AUTOVOLANTE przed wydaniem klientowi zawsze przechodzą surową kontrolę jakości. Na produkty regenerowane udzielamy rocznej gwarancji z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy.

• Przekładnie AUTOVOLANTE PREMIUM – to regenerowane przekładnie kierownicze, które ze względu na użyte do procesu rdzenie w stu procentach odpowiadają swoimi parametrami produktowi fabrycznie nowemu. Rdzenie te nie wykazują absolutnie nawet najmniejszego zużycia, gdyż najczęściej cechuje je znikomy przebieg pojazdu w którym się znajdowały. Rdzenie używane do powstania Autovolante premium pochodzą głównie z demontażu samochodów z Europy Południowej (Włochy, Hiszpania), gdzie nie występują ostre zimy z obfitą solą na drogach. Te przekładnie, ze względu na swoją jakość i parametry odpowiadają charakterystyce nowego produktu dlatego na przekładnie PREMIUM udzielamy 24 miesięcznej gwarancji z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy. Niestety ich dostępność jest mocno ograniczona, gdyż znalezienie rdzenia nie wykazującego nawet najmniejszego zużycia nie jest proste.

Prowadzimy również:

• Skup rdzeni - w ramach działalności pro ekologicznej prowadzimy również skup używanych rdzeni - przekładni kierowniczych. Każdorazowo wycena rdzeni jest indywidualna i następuje po przesłaniu części do naszej firmy i ocenie stanu technicznego.

Usługi regeneracji – w przypadku kiedy klient nie znajdzie w naszej ofercie poszukiwanej części, oferujemy indywidualną usługę regeneracji maglownic. Wycena usługi zbliżona jest do cen rdzeni regenerowanych jednak każdorazowo ostateczna cena uzgadniana jest po przesłaniu części i ocenie stanu technicznego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www.regeneracjaprzekladni.pl

 Zaufało nam już wielu, zaufaj i Ty, bo z nami POPROWADZISZ BEZPIECZNIE.
AUTOVOLANTE – MANUFAKTURA WSPOMAGANIA™

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

+48 501 637 642
+48 723 637 642

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 13:00

Tel/fax. +48 (34) 364 30 31

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00
Sobota - prosimy o kontakt pod numer komórkowy

Płatność i dostawa

Kontakt i dane firmy